Gól snů

5. 4. 2017

Společnosti Public Football s.r.o. a STES a.s. ve spolupráci s webovým portálem Sport.cz a O2 TV Sport připravili nový projekt určený k propagaci regionálního fotbalu. Jedná se o anketní pořad Fortuna Gól snů, ve kterém hledáme nejlepší gól výkonnostního fotbalu.

Pořad je primárně určen pro „členy“ již běžícího projektu Regionální fotbal živě, neboť právě díky vysílání můžeme vyhledávat góly, o kterých pak diváci mohou hlasovat. Hlasování probíhá každý týden na portálu Sport.cz, pořad pak běží tamtéž a na O2 TV Sport.

Další informace informace a případné dotazy mohou být směřovány na Facebook Fortuna Gól snů. https://www.facebook.com/golsnu/ Každý měsíc uvedeme dva díly pořadu.

Jeden Nominační, kde ukážeme nominované góly za daný měsíc a ve druhém pak vyhlásíme vítěze z daný měsíc. S vítězný střelcem pak bude natočen rozhovor, případně bude pozván do studia za Petrem Svěceným a Petrem Švancarou a bude mu předána speciální cena. Pořad ukončíme v prosinci speciálním finálovým dílem, ve kterém se dozvíme absolutního vítěze za rok 2017.

 

nlgs