Jiná sdělení

Fotbalový kemp Petra Švancary - "9" ročník

Ve dnech 30.6. – 5.7.2019 a 7.7. – 12.7.2019 proběhne v krásném prostředí areálu fotbalového klubu FC Slovan Rosice již „9“ ročník fotbalového kempu, bývalého hráče několika prvoligových fotbalových klubů a v současné době  komentátora  Petra Švancary.

Více informací zde:

Pozvánka na Fotbalový kemp Petra Švancary 2019

Náborové akce - Zbrojovky Brno

Na začátku školního roku 2018/2019 připravuje fotbalový klub FC Zbrojovka Brno, náborové akce pro děti ročníku 2012 a 2013.

Více informací zde:

https://fczbrno.cz/clanek.asp?id=S-novym-skolnim-rokem-se-blizi-i-nabory-deti-do-Zbrojovky-5399

http://www.coerver.cz/reference/fc-zbrojovka-brno.html

SK Žebětín hledá trenéry pro mládežnické týmy

Hledáme trenéra pro přípravky a žáky.
Nabízíme – finační ohodnocení, možnost vzdělávání, kontakt: 606 722 641

Dohody individuálně.

Aktuality

V sobotu 26.1.2019 proběhne ve sportovní hale Domu športu, ulice Junácká 6, v Bratislavě, již XXI. ročník mezinárodního halového turnaje hráčů narozených po 1.1.2008 ATTRACT KEROBAJ CUP 2019.

Nominační listina zde:

Nominační list U11 – Bratislava 26.1 2019 

Propozice a rozlosování turnaje zde:

Propozície turnaja U11 Attract-Kerobaj CUP 2019

17. 1. 2019

Ve středu 16.1.2019 od 14:45 hod. proběhne ve sportovní hale ZŠ Janouškova, Janouškova 2 nominační přípravné utkání výběru hráčů „U11 – ročník 2008“.

Nominační listina zde:

Nominační list U11 – Brno 16. 1. 2019

7. 1. 2019

V sobotu 8.12.2018 proběhl ve sportovní hale Domu športu v Bratislavě již XVII ročník mezinárodního halového turnaje Victory CUP 2018, hráčů narozených po 1.1.2007 a mladších za účasti „8“ družstev z ČR, Maďarska a Slovenska.

 

Kompletní výsledkový servis zde:

Skupina A: ObFZ Bratislava-mesto – Trnava 4:1 Hanúsek, Haba, Kováč, Polakovič – Tobias, Žilina – Dunajská Streda 3:0 Baleja, Uhlárik, Bujný, ObFZ Bratislava-mesto – Žilina 3:3 Sagan 2x, Varga – Baleja, Burček, Bujný, Dunajská Streda – Trnava 2:5 Sárkozy, Magyarics – Pristach, Podolinčiak, Kubovič, Bukovský, Velický, ObFZ Bratislava-mesto – Dunajská Streda 7:0 Brnula 2x, Sagan, Tóth, Hužovič, Hrmo, Varga, Žilina – Trnava 1:2 Kysela – Pristach, Bukovský

TABUĽKA:

SKUPINA: A                        

  1. ObFZ BA-mesto 3 2       1       0       14 : 4         7
  2. FC Spartak Trnava 3 2       0       1         8 : 7         6
  3. MŠK Žilina          3       1       1       1         7 : 5          4
  4. FK DAC D. Streda 3 0       0       3         2 :15        0

Skupina B: Nitra – Trenčín 2:3 Kodhaj, Dzorovský – Gúčik 2x, Blaško, Budapešť – Brno 3:2 Kugyela 2x, Benedek – Švancara, Hála,  Nitra – Brno 3:1 Udvaroš, Dzorovský, Ševce – Albrecht, Budapešť – Trenčín 6:0 Kárasz 2x, Ottucsák 2x, Kugyela, Zsembery, Nitra – Budapešť 2:5 Kodhaj, Dzorovský – Ottucsák 2x, Kugyela, Zsembery, Freyer, Trenčín – Brno 3:1 Slovák, Gúčik, Pastorek – Švancara

TABUĽKA:

SKUPINA: B                 

  1. MTK Budapešť 3 3       0       0       14 : 4         9
  2. AS Trenčín 3 2       0       1         6 : 9         6
  3. FC Nitra 3       1       2       2         7 : 9         3
  4. MěFS Brno 3 0       0       3         4 : 9          0

 

  1. semifinále: ObFZ Bratislava-mesto – Trenčín 3:4 Brnula, Kováč, Varga – Gúčik 2x, Slovák, Ďuriš
  2. semifinále: Spartak Trnava – MTK Budapešť 3:2 Kubovič, Bukovský, Velický – Kugyela, Varga

O umiestnenie:

o 7. miesto: Dunajská Streda – MěFS Brno 4:5 Katona, Beke, Both, Csonka – Krejčí 3x, Švancara, Sedláček

o 5. miesto: Žilina – Nitra 4:3 Bačík 2x, Bujný 2x – Udvaroš 2x, Ležac

o 3. miesto:  ObFZ Bratislava-mesto – MTK Budapešť 0:5 Zsembery 2x, Kárász, Szabó, Varga  

finále: AS Trenčín – Spartak Trnava 4:1 Blaško 2x, Straňák, Slovík – Bukovský

Konečné poradie: 1. AS Trenčín, 2. Spartak Trnava, 3. MTK Budapešť, 4. ObFZ Bratislava-mesto, 5. MŠK Žilina, 6. FC Nitra, 7. MěFS Brno, 8.  FK DAC Dunajská Streda.

Najlepší hráč:                      Marton Varga (MTK Budapešť)

Najlepší brankár:                Viliam Labaj (FC Spartak Trnava)

Najlepší strelec:                  Zalan Kugyela (MTK Budapešť) – 5 gólov

 

Nominační listina zde:

Nominační-listina-Výběry-U12-turnaj-Bratislava

 

28. 11. 2018

V sobotu 1.12.2018 proběhne ve sportovní hale Brno-Bohunice,  již „VI. ročník“ halového turnaje „O pohár předsedy MěFS“ za účasti „7 výběrů“ hráčů narozených po 1.1.2008 a „1 výběru“ hráček narozených po 1.1.2007.

Nominační listina zde:

Nominační list U11 – Brno 1. 12. 2018

Propozice a rozlosování turnaje zde:

propozice-turnaj Bohunice

program turnaje Bohunice

19. 11. 2018
Archiv aktualit

Kalendář

« Leden 2019 » loading...
Po Út St Čt So Ne
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3