Dejme Za Lužánkami Š(V)ANCI mladým

12. 11. 2020

Městský fotbalový svaz podporuje níže uvedený  projekt!!!

 

Vážení přátelé, Brňačky a Brňáci..

Rád bych vás všechny nesmírně rád poprosil o podporu projektu, který si klade za cíl oživit posvátné Lužánky a zároveň pomoci brněnské mládeži ke sportovnímu rozvoji. Lužánky jsou pro všechny Brňáky a vůbec pro celý jihomoravský fotbal místem naprosto jedinečným, a když už se tam nemohou hrát velké zápasy, rádi bychom tu viděli sportovat mladé.

Proto jsem se rozhodl rozjet projekt Dejme Za Lužánkami Š(V)ANCI mladým. Cílem projektu je vybudovat v prostoru bývalého stadionu čtyři tréninková hřiště se zázemím pro sportovní mládež z celého regionu. V areálu by se navíc mohly konat i kulturní akce, a pochopitelně třeba také fanouškovsky atraktivní setkání sportovních legend, spjatých se stadionem.

Vzniku areálu můžete pomoci i vy. Jak? Jednoduše! V neděli 1. listopadu startuje na webu www.damenavas.brno.czhlasování, v němž může každý občan Brna, starší 18 let, podpořit svůj oblíbený projekt. Návod, jak hlasovat, najdete zde – https://damenavas.brno.cz/vy-rozhodnete/. Důležité je, že každý má pro vybraný projekt k dispozici dva hlasy!

Bližší informace o celém projektu Dejme Za Lužánkami Š(V(ANCI mladým si můžete prostudovat tady – https://damenavas.brno.cz/projekt/?id=1446

Díky za podporu!