Fotbalové hvězdy na dosah

13. 5. 2022

Vážení příznivci fotbalu, 

dovolte nám vás za celý fotbalový klub TJ Tatran Bohunice co nejsrdečněji pozvat na akci Fotbalové hvězdy na dosah, kterou budeme pořádat v úterý 7.6. od 16:00 do 20:00 v areálu našeho fotbalového klubu TJ Tatran Bohunice na adrese Neužilova 201/35. 

A nebude to jen tak nějaká akce, protože jsme se snažili všem našim dětem, rodičům, přátelům, partnerům klubu a milovníkům fotbalu zrealizovat jedinečný zážitek setkat se s významnými fotbalovými hvězdami a osobnostmi, kteří toho pro český fotbal dokázaly skutečně mnoho.

Nesmírně si vážíme, že se naše děti, rodiče a všichni zúčastnění budou moci setkat osobně u nás v Bohunicích s hráči jako je Jan Koller, Jan Polák, Marek Heinz, Pavel Zavadil, Tomáš Necid, kteří již potvrdili svoji účast a nadále jednáme ještě s Milanem Barošem, Radoslavem Kováčem, Zdeňkem Grygerou a Davidem Rozehnalem. 

Akce bude zaměřená především pro děti z našeho fotbalového klubu TJ Tatran Bohunice ( cca 180 dětí ), všechny rodiče, všechny naše trenéry a partnery klubu. 

Na tuto akci jsme již pozvali i hejtmana JMK, pana Mgr. Jana Grolicha, primátorku města Brna, paní JUDr. Markétu Vaňkovou, 1.náměstka primátorky města Brna, pana Mgr. Petra Hladíka, radního pro sport města Brna, pana Mgr. Suchého a starostu naší městské části Brno – Bohunice, pana Ing. Antonína Crhu.

Paní primátorka, pan náměstek, pan radní i pan starosta nám již svoji účast potvrdili, pan hejtman nám svoji účast přislíbil, ale zatím nepotvrdil. 

Během akce Fotbalové hvězdy na dosah budou mít všechny děti z našeho fotbalového klubu TJ Tatran Bohunice jedinečnou příležitost si zatrénovat na hlavní travnaté a vedlejší umělé ploše pod vedením svých trenérů a zároveň pod dohledem výše zmiňovaných fotbalových hvězd, kteří jim budou radit a pomáhat. 

Paralelně s tímto tréninkem bude na vedlejším hřišti s umělým povrchem probíhat doprovodný program se skákacími hrady.

Po ukončení tohoto tréninku za přítomnosti fotbalových hvězd bude probíhat na hlavní travnaté ploše exhibiční fotbalové utkání mezi fotbalovými hvězdami a našimi trenéry a také například i pana hejtmana, který nám na osobní schůzce přislíbil, že si s námi rád zahraje pokud se bude moct akce zúčastnit. 

Na závěr celé akce bude autogramiáda pro všechny děti ode všech zúčastněných fotbalových hvězd a charitativní dražba dresů. 

Celá akce bude mediálně propagována na kanále ČT Sport a moderována šéfredaktorem sportu brněnské ČT Petrem Kubáskem.

Tuto akci jsme totiž zrealizovali v předloňském roce v Boskovicích, velmi se povedla a chceme v ní nadále pokračovat.

Odkaz z akce posílám zde :

https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10103510226-sport-v-regionech/320297370030029-hvezdy-na-dosah-boskovice/titulky 

Leták akce zde:

Fotbalové hvězdy na dosah